piątek, 10 kwietnia 2009

Ziyo - kontynuacja

Dostałem maila od grupy Ziyo, podobno nowa płyta sprzedaje się bardzo dobrze, nieporównywalnie lepiej niż poprzednia. To cieszy. Grupa jest bardzo zajęta promocją i wszystkim co z tym związane. Pojawili się w trójce i innych stacjach radiowych, Teleexpresie, w TVP pr.2, TVP Kultura, a w kwietniowym numerze "Tylko Rock" ukazała się recenzja płyty i wywiad z zespołem. Tak że trochę zamieszania wokół nich się zrobiło. Miejmy nadzieję że wyjdzie im to tylko na dobre i jeszcze nieraz będziemy mogli posłuchać nowej muzyki sygnowanej nazwą Ziyo.
W związku z promocją grupa ma prośbę do wszystkich którym nie była i nie jest obojętna twórczość tego zasłużonego na naszym rockowym rynku bandu.Witamy serdecznie !

ZIYO zostało nominowane do Plebiscytu muzycznego Superjedynki 2009.
Serdecznie zapraszamy do głosowania !!!Wystarczy wejść na stronę http://www.superjedynki.tvp.pl/

Od poniedziałku 6 kwietnia na stronie internetowej Telewizji Polskiej trwa głosowanie na najlepszych w tym roku wykonawców, przeboje oraz płyty.
I etap plebiscytu trwa od 6 do 24 kwietnia 2009r. Do II etapu przechodzą artyści, którzy otrzymają najwięcej głosów internautów. Głosowanie w drugim etapie rozpocznie się 29 kwietnia a zakończy 12 czerwca. W tym etapie Plebiscytu będzie można wybrać, w każdej z kategorii, tylko jednego z trzech wykonawców, jedną z trzech płyt i jeden z trzech przebojów wybranych w I etapie głosowania.


http://www.superjedynki.tvp.pl/

Ilość oddanych przez fanów głosów zadecyduje o sukcesie w Plebiscycie. Pierwszy etap trwa tylko do 24 kwietnia!!!

z pozdrowieniami i Wielkanocnymi życzeniami
w imieniu zespołu ZIYO & ZiyoFanClub
- IRENEUSZ STARZYK --------------------------------------------------------------------
POLSKI TOP WSZECH CZASÓW Polskie Radio - Program 3 http://lp3.polskieradio.pl/polskitopglosowanie/

Zapraszamy do głosowania na utwory ZIYO w plebyscycie


POLSKI TOP WSZECH CZASÓW Programu Trzeciego Polskiego Radia.
Wchodzisz na
http://lp3.polskieradio.pl/polskitopglosowanie/
i w prawym górnym rogu klikasz czerwony przycisk GŁOSUJ. Po rejestracji otrzymasz potwierdzającego maila na swoja pocztę. Na aktywnej już liście ułożonych alfabetycznie wykonawców i piosenek zaznaczasz utwory


" ZIYO - WSZYSTKO TO CO MAM " i " ZIYO - WYSPY "

( na dole pod koniec listy ) i głosujesz naciskając czerwony przycisk GŁOSUJ na samym dole listy. Wyniki zostaną ogłoszone juz wkrótce !

UWAGA!!! Pierwsze pięć osób które zagłosują i prześla potwierdzenie głosowania (z dopiskiem "tocomigra") na email: jerzydural@wp.pl otrzymają singiel promujący płyte "PUZZLE" z autografem lidera Ziyo, Jerzego Durała.
Tak więc zachęcam i namawiam wszystkich odwiedzających do głosowania na Ziyo.
Ja napewno oddam głos i będzie to takie moje osobiste podziękowanie dla grupy która kiedyś dostarczyła mi niezapomnianych przeżyć i fascynuje swoją twórczością do dzisiaj . Może to niewiele ale zawsze coś.