poniedziałek, 19 grudnia 2011

Wesołych Świąt

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,
Szampańskiego Sylwestra oraz wszelkiej pomyślności
w Nowym Roku

życzy piotrK 
Jan Bo - Królowa Ciszy (1988)10 komentarzy:

winylek pisze...

W ramach spełnienia próśb, poproszę o Królową Ciszy z pierwszej edycji, chyba Digitonu. Reedycja formy MTJ, za źródło ma zgranie z płyty winylowej, które gra bardzo nieładnie

winylek pisze...

I jeszcze:

Bielszy odcień bluesa. z winyla, o ile jest w dobrej kondycji. To bardzo dobra składanka, świetnie nagrana, bardzo dobrze to gra z winyla.

Piotr K. pisze...

Tylko reuploady rzeczy które już były w formacie mp3.
A propos, byłem na twoim blogu i nie widziałem żadnych linków do płyt. Czy ty je sprzedajesz ,czy się wymieniasz jaka jest idea twojego bloga ?

winylek pisze...

Ostatnio głównie informacyjna.

Piotr K. pisze...

Czterdzieści ściągnięć i nikt nie napisał ani słowa.
:-(
No poprostu czasami odechciewa się ciągnąć to dalej.

winylek pisze...

Wiesz, to jednak wymaga większego wysiłku intelektualnego, niż trafienie kursorem w miejsce gdzie znajduje link do pobrania. ;-)

TOM pisze...

Cześć Piotrze !
...chcesz powiedzieć że znowu święta. Kurcze jak ten czas leci, ten mijający rok jest taki sobie dla mnie - w sumie dobrze że odchodzi ale wcześniej Święta, choć nie mają one już takiej magii dla mnie jak przed laty ( starzeję się na to wychodzi ) ale gdzieś tam ich niepowtarzalny nastrój się we mnie tli dlatego Wszystkim zaczynając od Ciebie życzę WYCISZENIA, RADOŚCI, WIARY W LEPSZE JUTRO - wszystkiego co dobre ! Osobiście też duże ukłony w twoją stronę za pracę na blogu oraz tym wszystkim którzy pomagają ją tworzyć - wszyscy dzięki temu jesteśmy bogatsi o piękne dźwięki, dużo wspomnień a dla niektórych nowości. Dzięki. Bawcie się wyśmienicie 31-ego grudnia. Niech to będzie początek SUPER 2012 roku !
Tomasz

Piotr K. pisze...

Dzięki Tomasz za miłe słowa i życzenia.

be_red pisze...

Dzięki Piotrze za bloga, dzięki któremu poznałem wiele kapel o istneniu tylko słyszałem, a i wielu kompletnie nie znałem. Dzięki też za przypomnienie wielu zespołów. Dzięki też za inspiracje, i natchnienie, dzięki którym zaczałem pisać swojego bloga. Pozdrawiam, wszystkiego dobrego!

margliw pisze...

Piotrze dziękuję Ci bardzo za Twojego bloga i za ten czas który poświęcasz żeby uszczęśliwić innych ... Spokojnych Zdrowych i Radosnych Świąt oraz jeszcze lepszego nowego roku ... SERDECZNE POZDROWIENIA :)