sobota, 18 sierpnia 2012

Andrzej Nowak potrzebuje pomocy !!!

UWAGA!!!!!!!!!!

Znakomity gitarzysta zespołu TSA i lider Złych Psów - Andrzej Nowak - potrzebuje krwi !
Szukamy 0 Rh+,  ale liczy się każda grupa!!!

Krew dla Andrzeja Nowaka oddać można w każdym Centrum Krwiodawstwa.

Trzeba wtedy poinformować że krew ma być transportowana do szpitala w Krakowie.

9 komentarzy:

Luke pisze...

Informacja o wylewie nie jest prawdziwa. Informacja z pierwszej ręki:
"Uwaga! Przekazuję Wam najnowsze i jedyne prawdziwe informacje na temat zdrowia Andrzeja. Wszystko jest pod kontrolą, Andrzej po niewielkim krwotoku jest osłabiony, leży na oddziale chirurgii szpitala w Krakowie.
Krew, o której mowa, jest potrzebna, bo krew jest zawsze potrzebna! :-) Być może jej część jeszcze będzie potrzebna Andrzejowi, ale na pewno nie trzeba jej wieźć do Krakowa na sygnale. :-) Tymczasem kto może, niech oddaje, z adnotacją, że dla Andrzeja. Pobyt gitarzysty TSA i Złych Psów w szpitalu potrwa minimum dwa tygodnie.
Andrzej i jego najbliżsi dziękują Wam za wsparcie i serdecznie pozdrawiają!"

Piotr K. pisze...

Dzięki za sprostowanie , już zmieniłem.

Anonimowy pisze...

Trzymam kciuki i modly ślę. Nie z a to co zrbił w TSA I Złych
Psach. Za to co zrobil z Martyną Jakubowicz.

gLan anoNim pisze...

Namawianie do pospolitego ruszenia w takich przypadkach nie jest wskazane i tylko prwadzi do historyjek w stylu "wylew"...

Nowak jako biorca, moglby otrzymac krew od 37% spoleczenstwa (0, Rh+ oraz Rh-), czyli nie mamy tutaj do czynienia z jakims wyjatkowym i beznadziejnym przypadkiem.

Nie kwestionuje honorowego oddawania krwi (sam tez daje) ale, to historia w stylu "kronika wypadkow" tylko by na chwile zainteresowac ludzi o problemach czlowieka, ktory chyba najchetniej cala sprawe przezyl by w spokoju i bez medialnego echa.

gLan anoNim pisze...

.. usun zatem Piotrze ten nr telefonu oraz adres szpitala, w ktorym lezy. Ulatwisz z pewnoscia w ten sposob prace innym.

Anonimowy pisze...

....no nasze media maja taka tendencje ..zła wiadomość to dobra wiadomość..marek to silny chłop..a choroba,wypadek nie wybiera..ale robienie szopki przez media to nietaktowne..god time bad time)-...

Piotr K. pisze...

jaki marek ?

gLan anoNim pisze...

widzisz, do czego to prowadzi. Ludzie czytaja tak z rozbiegu, ze z krwotoku Nowaka mamy wylew.. Marka (Piekarczyka?)..Takie nowinki z pewnoscia pograsuja jeszcze w necie na dlugo po wypuszczeniu chorego ze szpitala..

Anonimowy pisze...

..no chodziło o Andrzeja..przepraszam...o marku myślałem bo sie z nim widziałem ostatnio..mozg nie załapał z tych upałów)-...