czwartek, 1 października 2009

Anal C.U.T.Po zaprzestaniu wspólnej działalności pod nazwą Gedeon Jerubbaal, gdzieś na przełomie 1988/89 roku, trzech muzyków GEDEONa (Ruta, Nowak i Maka-ron) zamieszkało w Montrealu, gdzie prowadzili różne muzyczne projekty, z których bardziej znane to Anal C.U.T. (trans-punk), Flying Blades (ambient techno) i Another Kultur Klash (roots reggae). Płyta "Corporal Anthology" została nagrana i wydana w Kanadzie. Ciekawostką na płycie jest kawałek "Ambicja" zespołu Deadlock. Podczas wizyt w Polsce członkowie Anal C.U.T. dawali okazyjne koncerty i grywali z polskimi grupami założonymi przez muzyków Gedeona pozostałych w Polsce (Basstion, Man & Soul, RAS i Inity Dub Mission). Maka-Ron otworzył własne studio nagraniowe i wydał kilka własnych płyt w stylistyce dub ("From Poland to Dubland", "Dubology", "Nightshifts"). Symeon Ruta zaczął wypuszczać na rynek serię wydawniczą "12 Plemion", którą zapoczątkowała składanka klasycznych nagrań Gedeona "Najstarsze przymierze 83-88" wydana na kasecie. Jeśli ktoś wie coś więcej o grupie to proszę napisać.


Anal C.U.T. - Corporal Anthology (1997)1.Prologue
2.Manufacture
3.Thursday Mars
4.Another ballad about fucking
5.Porque no entra ?
6.Ambicja
7.The anal cut
8.Lesion
9.Wanna be your girlfriend
10.Marizibill
11.A corpse in the muds of ostia
12.Epilogue

http://odsiebie.com/pokaz/5282184---0986.html

P.s
Link podesłał Pislove, za co mu ogromne dzięki

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

pisze tu po raz 1 dlatego chcialbym podziekowac za perelki z przeszlosci..sam mialem lub mam te kasety tylko jakos brak czasu by zripowac to wszystko ;)..mam pytanie bo nie wiem czy bylo..otoz poszukuje materialow /2 kasety mieli chyba/ zespolu Jazzebel Jazz z Lodzi..kasetke "Prad" z 1991 mialem nawet ale tylko opakowanie i okladka mi sie zachowala /efekt pozyczania nieodpowiednim ludziom/..jesli bym mogl prosic to by bylo super...pozdrawiam :)

Piotr K. pisze...

Ktoś już kiedyś pytał o Jezabel Jazz. Niestety nie mam nic tej grupy, ale jeśli ktoś coś podrzuci, to z miłą chęcią umieszczę na blogu.

quid pisze...

ok...to poczekam :)

Anonimowy pisze...

Witam, można prosić o reup płytki bo jak wiadomo odsiebie już nie istnieje...