sobota, 24 marca 2012

Ludzie listy piszą cz. 27Pod wpływem wielu spekulacji dotyczących występu Acid Drinkers w "Szansie Na Sukces" i jego związku ze zdjęciem programu z anteny TVP2, zespół postanowił wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

OŚWIADCZENIE

W związku z naszym występem w Szansie Na Sukces i ostatnimi wydarzeniami dotyczącymi zniesienia programu, zespół Acid Drinkers (zwany dalej również jako Kwasożłopy lub Acidzi) pragnie wystosować oficjalne oświadczenie kładące kres wszelkim spekulacjom.

My niżej podpisani, będący w stanie poczytalności umysłowej, zaświadczamy, że nasz udział w programie „Szansa Na Sukces” nie ma nic (bezpośrednio) wspólnego z zakończeniem emitowania programu przez TVP2 i odejściem z niego Pana Wojciecha Manna.

Niniejszym dementujemy wszelkie plotki pojawiające się na ten temat w Internecie. Studio nie zostało nieodwracalnie zgruzowane, kwas nie wyżarł całego sprzętu telewizyjnego, słynny pokój narad nie uległ dewastacji, a Pan Wojciech Mann nie odszedł dla posady wokalisty w Acidach.

Tym samym osoby rozsiewające owe pogłoski zostają wezwane na stawienie się na koncercie Kwasożłopów w najbliższym możliwym terminie, gdzie zostaną poddane karze skopania tyłka. Pasuje??!!

Emisja odcinka z naszym udziałem bez zmian będzie miała miejsce 1 kwietnia o godzinie 15:15 w TVP2. Śmiertelnie poważnie oświadczamy, że to nie jest żart prima aprilisowy.
TITUS, ŚLIMAK, POPCORN, JANKIEL

Stay Acid!
_____________
Maciej Zieliński
ACID DRINKERS

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Wojtka nie będzie z okazji 20 lecia?
To dziękuję, oglądał nie będę.
;-)
Swoją drogą, brak szacunku dla widzów.